Hakkımızda

İstanbul mezar yapım işleri . com olarak; sektörde lider, misyon ve vizyon esaslı, kalite politikalarımız ile hareket eden bir şirketiz.

Firmamızın faaliyet konularından birisi olan mezar alt ve üst yapımı İstanbul genelinde ki tüm mezarlıklarda devam etmektedir.

İstanbul’un bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait ebedi istirahatgahlarının her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli ve tecrübeli personelimizle ile özenle yapılmaktadır.

Mermer, granit ve mozaik mezar konusunda öncü olan kuruluşumuz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Granit mezar modelleri, mermer mezar modelleri, mozaik mezar modelleri ile birden fazla mezar seçeneklerimiz mevcuttur.

Firmamız geniş ürün yelpazesinde granit mezar modelleri, mermer mezar modelleri, mozaik mezar modelleri veya sizin önerebileceğiniz özelliklerde ki kombinasyonları içeren mezar yapım modellerinin yanı sıra var olan mezarın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mezar mermerlerinin ilk günkü gibi beyazlatılması, zamanla silinen ve okunmayan mezar baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda İstanbul mezar yapım işleri . com yanınızda olacaktır.

×