Site Rengi


Vizyonumuz – Misyonumuz

Vizyonumuz

İstanbul mezar yapım işleri . com; sektöre uygun olarak hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin taleplerine daha hızlı çözüm üretmek ve bu taleplere karşılık verebilmektir.

İşletmemiz ” Global düşünüp, Yerel davranmayı ” kendisine vizyon edinmiş olup, bu vizyon doğrultusunda sektörde marka olabilmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

İstanbul mezar yapım işleri . com ; geniş ürün yelpazesi ile müşterilerini bilgilendirmeyi ve hatasız iş bilinci içerisinde çalışmayı hedefleyip bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine misyon edinmiştir.

Kalite Politikamız

İstanbul mezar yapım işleri . com kendi sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir.

Bu bilinç ile İstanbul mezar yapım işleri . com yönetim ve kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir.

Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için gelişen teknolojiyi takip etmek, çalışmak, her daim gelişime ve yeniliğe açık olmak.

Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak.

Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

×