Tek Kişilik Absolute Black Sütunlu Gövde Granit Mezar

Model No: SUTUNLU-002

Satış Fiyatı: 7.750 TL

Bilgilendirme : Tek kişilik absolute black sütunlu gövde granit mezar modelimizde 1 adet suluk, 4 adet geçme köşebent, 2 adet sütun ve baş taşı yazısı ödenecek tutara dahildir.

* İsteğiniz doğrultusunda uygun fiyat farkı ile küpeşte ve baş taşı kalınlığı artırılabilir.

Ürün kataloğumuzu inceleyerek uygun fiyat farkı ile mezar modeline granit baş taşı seçimi yapabilirsiniz. Baş taşı modeline porselen resim uygulaması da yapılmaktadır. Porselen üzerine işlenecek olan resminizi tarayıcı da en az 300 dpi çözünürlükte taramanız gerekmektedir. Resim uygulaması için kullanmak istediğiniz fotoğrafın orjinali ile daha kaliteli bir sonuç elde edilmektedir.

Mezar modelinde baş taşı, sütun, taban, süpürgelik ve küpeştelerde marmara mermeri kullanılmış olup, mezarın gövdesinde ise 1. sınıf kalite hint graniti olan absolute black granit taşı kullanılmıştır. Kullanılan mermer taşların kalınlıkları, 2 cm kalınlığında taban, 3 cm kalınlığında süpürgelik, 4 cm kalınlığında küpeşte, 4 cm kalınlığında baş taşı ve mezarın gövde kısmında kullanılan 1. sınıf kalite hint granit taşı olan absolute black granit taşı ise 2 cm kalınlığından oluşmaktadır. Kot farkı olan mezar yerlerinde taban ölçüsü değişiklik gösterebilir. Kot farkı olan ve eski yapı mezarların yenilenmesi konularında yeniden ölçü alımı, deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

495 kez görüntülendi
×