Site Rengi


İki Kişilik Baş Taşı Kitabe Mermer

Model No: MERMER-14

Satış Fiyatı: 8.500 TL

 

İsteğiniz doğrultusunda uygun fiyat farkı ile küpeşte ve baş taşı kalınlığı artırılabilir. Özel istek doğrultusunda uygun fiyat farkı ile baş taşı kenarına sütün ve vazo ekleyebiliriz.

İki kişilik kitabe baş taşı mermer mezar modelimizde 1 adet suluk, 4 adet köşebent ve baş taşı yazısı fiyata dahildir. Mezar modelinde kullanılacak olan mermer, marmara mermeri olup 4 cm kalınlığında küpeşte ve 6 cm kalınlığında 2 adet kitabe baş taşından oluşmaktadır. Kot farkı olan ve eski yapı mezarların yenilenmesi konularında yeniden ölçü alımı, deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Mezarın alt veya üst yapısında ne tür yan malzeme kullanmaktasınız ?
Mezar inşaat yapımlarında genel itibari ile kum, çimento ve demir kullanılmaktadır. Mezar yapılarının daha uzun ömürlü olabilmesi için demirin önemi yüksektir. Bir çok firma mezar yapılarında demir bağlama işi yapmadan sadece çubuk demir kullanmaktadır. Bu yüzden tüm müşterilerimize fiyatı değil, kaliteyi araştırmalarını önermekteyiz. Firmamız kaliteden ödün vermeden yaptığı tüm mezar işlerinde “çesan çelik hasır demir” kullanmaktadır.

Mevcut mezar üzerinde onarım mı yaptırmalıyım, yoksa yeniden mi yaptırmalıyım?
Bu konuda firmamıza başvuru yaparak ön ekspertiz raporu almanızı öneriyoruz. Zamanla yıpranmış ve ilk gün ki görünümünü kaybetmiş mermerlerin bu hali sizi rahatsız etmeye başlar. İlk olarak var olan mezar yapısında kullanılan mermer veya granitte, üzerinde gözle görülür çatlaklar ve kırılmalar söz konusu ise yapılacak tadilatın uzun vadede sağlıklı sonuç vermesi mümkün değildir.

Mezar işini yapacak olan personelimiz, bilgi ve tecrübesi dahilinde mezar yerinizin fiziksel durumu ve konumunu dikkate alarak size onarım veya yeniden yapılması gerekmektedir diyebilir.

Piyasada size teklif edilen tadilat fiyatları daha uygun görünüyor olsa da, uzun vadeli bir sonuç vermemesi ve kısa süre içerisinde tekrar aynı sorunlar ile karşılaşacağınız gibi masraf çıkartmaktan geri kalmayacak bir işlem olmaktan ileriye gidemeyecektir.

Mezar inşaatını lahit mezar (katlı mezar) olarak yaptırabilir miyim?
İnşaat ruhsatınızı çıkartırken sözleşmede bunu belirtmeniz gerekmektedir. Mezarlık müdürlüğü lahit mezar inşaatı için farklı bir ücret tahsilatı yapmaktadır. Ücret farkını yatırmanız dahilinde mezarı lahit mezar (katlı mezar) olarak yaptırabilirsiniz.

İnternet sitenizde ki mezar yapım fiyatları güncel fiyatlarınız mı?
İnternet sitemiz sürekli güncellenmektedir. Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mezar Yapım Fiyatları


Mezar alt veya üst yapısı yapılırken mezarlıkta bulunmalı mıyım ?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

Mezar yapım işlerinde karşılaştığımız Sıkça Sorulan Sorular sizler için hazırladık.

2.059 kez görüntülendi
×